Käytössämme on Finvoice - verkkolaskut

FI63 1312 3000 6247 39 | NDEAFIHH

 

Paperilaskut vastaanotamme osoitteeseen

Vellikellontie 3, 00410 HELSINKI

 

Tarjouspyynnöt, kyselyt ja laskut sähköpostilla osoitteeseen info@krpoy.fi

 

 

Ville Kemppinen

Toimitusjohtaja

0500 255 112

ville.kemppinen@krpoy.fi

 

 

Ville Jokivalo
Työmaapalvelu

040 865 6695

ville.jokivalo@krpoy.fi

 

 

Antti Väisänen

Työnjohtaja, Saneeraus

044 2390 435

antti.vaisanen@krpoy.fi

 

 

Niko Turpeinen

Toimihenkilö

040 1730 600

niko.turpeinen@krpoy.fi

 

 

Tony Sågbom

Työnjohtaja, Korjausrakentaminen

045 134 7545

tony.sagbom@krpoy.fi

 

 

 

Petri Hoffren

Työnjohtaja, Korjausrakentaminen

044 982 2152

petri.hoffren@krpoy.fi

 

 

Tero Peippo

Työnjohtaja, Saneeraus

050 537 3349

tero.peippo@krpoy.fi

 

 

Joona Koponen

Sähköosasto - S2 pätevyys

050 581 6762
joona.koponen@krpoy.fi

 

 

 

Jani Kettunen

Työnjohtaja, Saneeraus

045 2217 148

jani.kettunen@krpoy.fi

 

2018 © KRP Oy Koiviston Rakennuspalvelu | Vellikellontie 3, 00410 Helsinki | info@krpoy.fi | 2281244-8